přeskočit na obsah


 
 
 

Skladník- brigádník či na zkrácený úvazek Brno

Dne: 13.11.2017 vložil For Future

         
 

Na pozici skladníka hledáme flexibilního člověka, pro kterého by nebyl problém přijet vyskladnit a naskladnit zboží na předem domluvený čas.

Nejednalo by se o pevnou pracovní dobu, ale o práci dle potřeby naší firmy a to přibližně 2 hodiny denně. Naše firma zpravidla každý den přijme a odešle zboží (klimatizace, tepelná čerpadla a jejich příslušenství). Skladník má za úkol převzít a zkontrolovat stav doručeného zboží a připravit jej pro další dopravu. Práce zahrnuje manipulaci se zbožím na paletách s využitím paletového vozíku, balení a štítkování krabic.

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, kontaktujte nás prosím na tuto e-mailovou adresu: rousova.v@vitg.cz

Naše firma (kanceláře i sklady) se nachází ve Slatině na ulici Hviezdoslavova 29.

Další pozice, které nabízíme, najdete zde: http://forfuture.cz/index.php/volne-pozice


Kraj:
Jihomoravský kraj


Telefon: 605466505 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?