přeskočit na obsah


 
 
 

Hľadáme masérky Rakúsko zárobok 3500 eur na turnusy

Dne: 04.12.2017 vložil Suzanne

         
 

Pracovná ponuka pre dievčatá (18-35) na úrovni. Sme luxusný masážny salón v centre Viedne, máme náročnú klientelu a veľmi dobré podmienky. Rakúsko
My ponúkame MASÁŽE žiadny sex! Príď si zarobiť REÁLNE 300 eur denne na ruku iba za masáže!Hovoríme po slovensky, česky, nemecky a anglicky. Zabezpečíme ti top servis, aby si sa cítila v pohode.

Chodia k nám najlepšie dievčatá, pretože máme výnimočne dobré podmienky a príjemnú atmosféru. Nepotrebujeme mega reklamné bannery. Príď sa presvedčiť sama.

Možnosť zabezpečenia ubytovania, práca na týždňové-dvojtýždňové turnusy.

Pracovná doba od 11:00 do 22:00. Prax ako masérka výhodou, ale nie podmienkou.

Podmienkou je atraktívnosť, nemčina alebo angličtina na komunikatívnej úrovni, príjemné vystupovanie a serióznosť.

Možnosť nástupu na skúšku už v priebehu 1 týždňa. Všetky formality vybavujeme spolu s tebou.


Cena: 3500 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 436769058691 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?