přeskočit na obsah


 
 
 

Ostraha v knihovně

Dne: 08.08.2018 vložil A. Vítová

         
 

Nabízím práci pro muže na pozici ostraha - bezpečnostní pracovník v Národní technické knihovně.. Směnný provoz, práce v uniformě. Místo výkonu práce: Praha 6. Jedná se o nenáročnou činnost.
Datum nástupu: po domluvy
Úvazek: Dohoda o provedení práce
Pozice je vhodná pro: Absolventi, Důchodce, OZP
Požadujem: Bezúhonnost, spolehlivost, pracovní nasazení, ochota pracovat ve směnném provoze. Možnost získání Certifikátu u společnosti.
Nabízíme: Serióznost, práce v dobrém kolektivu. Moderní prostředí akademické půdy. Dlouhodobá spolupráce. Výplata mzdy na účet vždy do 15. dne následujícího měsíce. Možnost čerpání měsíčních záloh.
Adresa pracoviště: Technická 2710/6 , Praha 3


Kraj:
Hlavní město PRAHA


Telefon: 601303340 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?