přeskočit na obsah


 
 
 

Seřizovači v elektrotechnice

Dne: 24.10.2017 vložil Šárka Sedlářová

         
 

Vlastníte výuční list z elektro nebo strojního oboru? Baví Vás opravovat a seřizovat různá zařízení? Jestli máte nebo nemáte praxi s CNC stroji není rozhodující, naopak je důležitá dobrá orientace ve výrobní dokumentaci a samostatnost. Pro uchazeče s praxí v organizaci či vedení práce máme i vedoucí pozice.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

Seřizování CNC strojů
Práce na strojích a zařízeních pro lisování elektrotechniky
Spoluúčast na nových projektech výroby
Práce ve 3-směnném provozu

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

Příležitost ke kariérnímu růstu a další vzdělávání
Finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností
Motivující benefitní systém
Dovolená navíc
Zvýhodněné volání
Kulturní a sportovní akce
Stravenky

Pokud Vás nabídka zaujala, tak nám neváhejte zaslat svůj aktuální životopis, ať si můžeme domluvit schůzku a probrat Vaše možnosti. Máme v repertoáru spoustu pracovních nabídek z této i dalších společností, tak se pojďme pobavit, jaká práce by Vás nejvíce oslovila.


Cena: 21000 Kč


Kraj:
Jihomoravský kraj


Telefon: 777667843 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?