přeskočit na obsah

Skladník-manipulant

Dne: 26.10.2017 vložil Šárka Sedlářová

Jste pracovití a zodpovědní? Vlastníte ŘP sk.B a máte nějakou praxi ve skladování? Nevadí vám práce ve 3směnném či nepřetržitém provoze? Pokud nemáte průkaz VZV nevadí, proškolení vám firma zajistí.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

Doprava vychystaného materiálu k linkám podle firemních zásad
Odvoz hotových výrobků a zbývajícího materiálu od linek do určených prostor
Doplňování provozních chemikálií
Odvoz provozního odpadu z hal
Údržba manipulačního vozíku

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

Práci ve stabilní mezinárodní společnost v regionu
13. a 14. plat
30 dní dovolené
Měsíční bonus za splnění docházky
Penzijní připojištění
Dotované závodní stravování
Pravidelné autobusové spojení z/do Třebíče a okolí
Mzdové ohodnocení dle zkušeností – osobní domluva
Kulturní a společenské akce + další výhody a příplatky

Pokud vás nabídka zaujala, tak nám neváhejte zaslat svůj aktuální životopis, ať si můžeme domluvit schůzku a probrat vaše možnosti. Máme v repertoáru spoustu pracovních nabídek z této i dalších společností, tak se pojďme pobavit, jaká práce by vás nejvíce oslovila.

Cena: 20000 Kč

Kraj:
Vysočina kraj

Telefon: 777667843