přeskočit na obsah

Výrobní operátor/-ka – pro OZP - Brno

Dne: 14.11.2017 vložil Libor Hasala

Hledáte jednoduchou manuální práci? Jste OZP / ZP? Rádi bychom Vám nabídli pracovní pozici VÝROBNÍ OPERÁTOR/-KA pro OZP v Brně.

Naše firma HIGHFIVE Help, s.r.o. zaměstnává osoby se zdravotním postižením. Zaměstnáni byste byli u nás, pracovali byste u našeho klienta. Jedná se o jednoduchou práci s montáží a kompletací drobných dílů. Práce je v čistém, teplém a nehlučném prostředí.

Náplň práce:
- jednoduchá montážní a kompletační činnost
- práce s drobným materiálem
- čisté, teplé a nehlučné prostředí
- práce převážně vsedě
- provoz 8 hodinový, dvousměnný

Požadujeme:
- čistý trestní rejstřík
- pečlivost, zodpovědnost
- zájem pracovat
- praxe v oboru není podmínkou

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr
- nástupní mzda 14 500 Kč
- možnost navýšení mzdy po zkušební době, stravenky nebo příspěvek na dopravu
- směnnost není podmínkou
- proškolíme, zaučíme

Rádi si s Vámi o nabízené pozici popovídáme a vše Vám vysvětlíme. Zavolejte nám na číslo 778 728 768 nebo nám rovnou napište krátké info o sobě na mail help@hfive.cz. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Cena: 14500 Kč

Kraj:
Jihomoravský kraj

Telefon: 778728768