přeskočit na obsah


 
 
 

HPP s možností plánování směn

Dne: 13.04.2018 vložil kfckacerov@amrest.eu

         
 

Rádi pracujete s lidmi a chcete se rozvíjet? Sháníte práci s férovými podmínkami, jistým a stabilním zázemím? Potřebujete jistou mzdu vždy v určitý den v měsíci? Chcete být individuálně hodnoceni podle vašich výkonů?

Do naší restaurace KFC Kačerov DT hledáme kolegy na plný úvazek, s možností nočních směn. Práce je vhodná pro všechny, kteří se nebojí učit se novým věcem. Posily sháníme pro samotnou obsluhu hostů i přípravu našeho jídla, na své si zde přijde skutečně každý.

Pokud máte zájem o nabízené pozice, neváhejte poslat nám svůj životopis, nebo zavolat, rádi Vás přivítáme v naší krásné restauraci s rodinnou atmosférou!

Co od Vás očekáváme:

Chuť učit se novým věcem
Pozitivní energii
Odpovědnost

Co Vám nabízíme:

Pravidelný příjem nejpozději 9. v měsíci, s motivačním systémem bonusů
Příplatek za práci o svátku, v noci nebo o víkendu
Dopravu přímo k restauraci
Pravidelné navyšování platu
Profesní rozvoj až na manažerské pozice
Možnost nočních směn
Příjemný kolektiv se spoustou firemních akcí
Příspěvek na stravu


Cena: 20000 Kč


Kraj:
Hlavní město PRAHA


Telefon: 607031792 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?