přeskočit na obsah


 
 
 

prodej bytu 3+kk

Dne: 12.06.2018 vložil Martin Svoboda

         
 

Dispozice: 3+kk

Plocha: 78m2


Nabízíme k prodeji byt 3+kk v OV v obci Hrachov u Sedlčan o výměře 78 m2 se sklepem a vlastní kotelnou o výměře 30 m2. Byt je po částečné rekonstrukci včetně plastových oken, nachází se v 1. patře bytového domu a nabízí dostatek úložných prostor. Dispoziční řešení: Chodba s úložnými prostory, ze které je přístup do všech místností – komory, koupelny s podlahovým topením, toalety, ložnice, obývacího pokoje a dětského pokoje. Kuchyň je oddělena od obývacího pokoje barem. K bytu je k dispozici plechová garáž 2,5 x 5 metrů, zahrádka u domu, sklep s kotelnou (kombinované topení) a dále společné prostory uvnitř i venku (sušárna, půda, altán, apod.) Byt je částečně vybavený a připraven ihned k nastěhování.
Obec se nachází v klidné lokalitě obklopené krásnou přírodou, s dobrou dostupností do Sedlčan (10 minut), Příbrami (20 minut) a rekreace - např. Slapy (5 minut). Do měst jezdí pravidelně autobus. V blízkosti obce se nachází rekreační střediska a tábory, vyhledávané zejména kvůli přírodě.


Cena: 1350000 Kč


Kraj:
Středočeský kraj


Telefon: 721627778 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Reality, nemovitosti 

Reality, nemovitosti
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?