přeskočit na obsah


 
 
 

Developerský projekt

Dne: 12.10.2017 vložil Vychopeň

         
 

Dispozice: Nespecifikováno

Plocha: 130000m2


Dovolujeme si Vás tímto oslovit a představit nabídku uceleného souboru stavebních parcel, včetně vybudované infrastruktury, v lokalitě situované mezi dvěma lanovými drahami v k.ú. JESENÍKY, bezprostředně u Karlova, nedaleko Karlovy Studánky a Pradědu, které navazují na vybudované městečko sportovního, kongresového a hotelového komplexu. Jedná se o lokalitu v samotném centru Jeseníků, ale přesto se celá zástavba nachází mimo zónu CHKO Jeseníky. Lokalita má díky významným investicím do okolí v posledních letech do budoucna vysoký potenciál (investice Slezská Harta - lodní doprava, Karlov - 4 další dokončované LD, Karlova Studánka - dokončená rozsáhlá investice).

Dle územního plánu z roku 2006 a jeho pozdějších změn č.1 a 3. je možno v rámci komerční zóny stavět komerční obejkty a převážně z dotační politky by mohlo být zajímavé :

Odborný popis:
Plochy občanského vybavení
Seniorhousy, domy s pečovatelskou službou
Drobná výroba
Občanská vybavenost
Komerční zařízení

Využití plochy převažující: občanské vybavení komerčního charakteru, tj. kromě občan-ského vybavení zřizovaného a provozovaného ve veřejném zájmu.
Členění na pozemky přípustné: - občanského vybavení - komerční zařízení kromě budov obchodního prodeje,

- veřejných prostranství,
- související dopravní infrastruktury,
- související technické infrastruktury,

Výšková regulace zástavby: max. výška budov 12 m nad rostlý terén stavebního pozemku.
Intenzita stavebního využití pozemků v plochách: max. 60 % pozemku občanského vybavení

Dokončena druhá etapa přípravy stavebních pozemků pro prodej, pro které máme zajištěnou kompletní administrativní a právní připravenost.
Plocha 26,3 ha nabízí 188 nových stavebních parcel s možností výstavby 26 hotelů (apartmánových domů s následným prodejem apartmánových jednotek) a 162 komerčních penzionů. Obecně je povolena zástavba pro rodinnou rekreaci, komerční využití a občanskou vybavenost.
Také katastrálně jsou pozemky připraveny a odděleny. Na pozemcích jsou hotové hlavní páteřní rozvody elektřiny, vody, plynu a nově vybudovaná asfaltová obecní komunikace. Jsou vybudovány trafostanice a ČEZ Distribuce a.s. vystavěla a zkolaudovala distribuční sítě na pozemcích ve své režii. Pro výše uvedené stavby bylo vydané pravomocné územní rozhodnutí.
Dopravní dostupnost stavebních pozemků je dobrá (Olomouc - 45 min., Brno - 1h 40 min, Ostrava - 1h), pozemky jsou lemovány nově zrekonstruovanými silnicemi 2. a 3. třídy s vybudovanými parkovacími plochami. Nově dokončený hotel s bazénem, wellness, restaurací a dalšími službami, byl vystavěn jako zázemí pro následnou soukromou zástavbu.
RK NEVOLAT


Kraj:
Olomoucký kraj


Telefon: 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Reality, nemovitosti 

Reality, nemovitosti
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?