přeskočit na obsah


 
 
 

Sleva - Ubytování v apartmánu - Pálava, Nové Mlýny

Dne: 29.06.2014 vložil Naděžda Šátková

         
 

Milujete přírodu, cyklistiku, lenošení u vody a posezení u sklenky vína? Neváhejte a poznejte krásy Moravy!
Nabízíme ubytování v apartmánu v obci Pouzdřany, v klidné části u rybníka s krásnou vyhlídkou do přírody. Nejmodernější zábavní centrum v Česku Aqualand Moravia je vzdáleno 5 km na kole po hrázi Novomlýnských nádrží nebo 10 km autem po silnici. Zajistíme hostům zapůjčení kol i posezení ve sklípku. V blízkosti apartmánu se nachází restaurace s kuchyní, fotbalové hřiště, dětské hřiště s průlezkami a altánkem, víceúčelové sportovního hřiště, rybník, řeka Svratka, Pouzdřanská step a Kolby, vinařství Kolby a rodinné sklepy. Je tu dobré vlakové spojení a možnost využití napojení na cyklostezky, které Vás dovedou přímo k vodní nádrži Nové Mlýny.
Apartmán je určen až pro 14 osob a nabízíme ho za akční cenu 16 660,- Kč za týden, kdy cena při maximálním obsazení apartmánu je 170,-Kč za osobu a noc.
Sleva se vztahuje na zrušenou rezervaci v termínu od 5.7. do 12.7.2014.
Podrobnější info naleznete na www.apartman-pouzdrany.cz
E-mail: satkna@seznam.cz


Cena: 170 Kč


Kraj:
Jihomoravský kraj


Telefon: 777588951 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?