přeskočit na obsah


 
 
 

Itálie Lido Adriano - autobusové zájezdy

Dne: 27.03.2015 vložil Martinitour

         
 

Již 26. sezónu nabízíme autobusové zájezdy k moři do Itálie, s ubytováním v apartmánech a bungalovech s bazénem a tenisem
v ceně, jen 200 m od pláže. V místě možnost výletů do Ravenna, San Marino, Benátky, Delfinárium, Safari, Mirabilandie a mnoho dalších výletů. Odjezd autobusu: Havířov, Ostrava, Olomouc, Brno a dále dle dohody. Možnost pobytů i s vlastní dopravou. Sportovní zájezdy jóga, aerobic, pilates, tanec, tenis nebízíme v letovisku Lido Adriano. Další naše nabídky na pobyty v Itálii a Chorvatsku naleznete na našich internetových stránkách.


Cena: 4990 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 606 576 723 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?