přeskočit na obsah


 
 
 

Nebankovní půjčky pro podnikatele a firmy!

Dne: 24.04.2017 vložil Zita Železná

         
 

Pokud hledáte snadnou a dostupnou půjčku z nebankovního sektoru, tak se můžete obrátit přímo na nás. Jsme na trhu již 20 let a jako nevázaní zástupci vám můžeme nabídnout výhodné podmínky u velkého množství produktů. Půjčku zařídíme z 98% každému.
Specializujeme se na podnikatele, právnické osoby i OSVČ, příp. podnikatele cizince s trvalým pobytem v ČR.

Jakou máme nabídku půjček:

Půjčka pro podnikatele.
Půjčka pro firmy a právnické osoby.
Půjčky pro podnikatele se zástavou nemovitosti.
Půjčky pro podnikatele na koupi nemovitosti.
Výkup zadlužených nemovitostí s exekucí, očištění.
Výkup nemovitostí z insolvence. Možnost následného bydlení a zpětný odkup.
Americká nebankovní hypotéka.
Půjčka na cokoliv.
Půjčka na rekonstrukci.
Půjčky pro velké právnické osoby až do 100 mil. Kč.

Pokud potřebujete vaše možnosti nezávazně zkonzultovat, kontaktujte nás. Neplatíte žádné poplatky předem. Součástí smlouvy není rozhodčí doložka. Nenahlížíme do registrů, můžeme vám zpracovat nabídku. Pro klienty z celé ČR:
TeL. 774 83 43 54


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 774834354 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
Obáváte se všech činností, které jsou spojeny se Založením společnosti? Již nemusíte. Rádi vám se založením s.r.o., ale i založením a.s. pomůžeme. V případě vašeho zájmu si od nás můžete zakoupit již založenou ready made společnost a se svým podnikáním začít co nejdříve. Rovněž nabízíme možnost poskytnutí sídla společnosti na lukrativních adresách.
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?