přeskočit na obsah


 
 
 

Společník do autopůjčovny Taxi

Dne: 14.02.2018 vložil Jiří Šiler

         
 

Hledám společníka do autopůjčovny MPV Taxi a UBER – hledám společníka – společníky do výše zmiňované autopůjčovny v Praze. Každé finance jsou jištěny autem (kde jste uveden jako majitel) provozovatel je nájemce vozu – tudíž pro Vás nevzniká žádná odpovědnost za provoz vozu(pokuty, zimní gumy, dálniční známky, opravy, atd. vše hradí provozovatel) Investovaných 125 tisíc (vybavená škoda SUPERB I) vám přinese až 65 tisícový výnos za rok. Naše odměna – dohoda. Můžete pochopitelně vložit místo peněz i svůj vůz. Bližší info – mail.


Cena: 1000 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
Obáváte se všech činností, které jsou spojeny se Založením společnosti? Již nemusíte. Rádi vám se založením s.r.o., ale i založením a.s. pomůžeme. V případě vašeho zájmu si od nás můžete zakoupit již založenou ready made společnost a se svým podnikáním začít co nejdříve. Rovněž nabízíme možnost poskytnutí sídla společnosti na lukrativních adresách.
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?