přeskočit na obsah


 
 
 

Zajistím kvalitní korekturu, překlad z AJ a vytvoření textu

Dne: 25.07.2016 vložil Svaťa Čoupková

         
 

Provedu kvalitní gramatickou a/nebo stylistickou korekturu vašich textů – článků, seminárních, bakalářských i magisterských prací. Přeložím pro vás anglické materiály nebo z nich vytvořím přehledný výtah. Dle vaší potřeby také napíšu text, který zrovna potřebujete.
Vystudovala jsem Mediální studia a žurnalistiku, mám mezinárodní zkoušku CAE z anglického jazyka a více než rok jsem strávila na Novém Zélandu. V průběhu svojí pracovní kariéry i ve volném čase jsem stvořila tisíce textů. Mám dlouholetou zkušenost s psaním a editováním textů všeho druhu (pro online i offline prostředí), různých rozsahů (od popisků fotografií po výroční zprávy), na různá témata, různých žánru a pro různá publika.
Chcete vědět víc? Ptejte se. Těším se na vaše zakázky!


Cena: 150 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 720762013 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?