přeskočit na obsah


 
 
 

ABC peníze a VPP

Dne: 27.03.2015 vložil TRIGRAM FRO

         
 

A- Nebankovní půjčka celorepublikově – se zástavou na vyplácení exekucí na nemovitosti, inkas, pohledávek. Také na konsolidaci pro výhodnější splátky bez ohledu na registry a poplatku předem.
B- Půjčka s odkladem splátek - možnost odkladu první splátky až na šest kalendářních měsíců, oproti zástavě bytu, RD, pozemků. S možností prodloužení, nebo přeúvěrovaní za bank. úrok !!!
C- Výjimečná nebankovní půjčka s minimální splátkou - po dobu 5-ti let můžete platit pouze úrok bez prokazování příjmu, bez ohledu na registry.
• Nábor spolupracovníků na VPP, nebo smluvní vztah pro Plzeňský a Karlovarský kraj (USO )


Cena: 111 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 606963630 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?